Czechowice-Dziedzice

KKZ/25/2014

Wpisany przez Małgorzata Latawiec Środa, 27 Sierpień 2014 11:49

Szanowni Absolwenci M.11 IX 2012 i M.11 XII 2012

WYNIKI EGZAMINÓW

Termin ogłoszenia wyników z egzaminu potwierdzającego kwalifikacje -  29 sierpnia 2014 r.

Jednocześnie informuję, że wyniki z egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie (sesja maj-czerwiec-lipiec 2014) słuchaczy kwalifikacyjnych kursów zawodowych, zostaną przesłane bezpośrednio na Państwa adres podany w deklaracji. Nasza placówka nie będzie dysponować wynikami egzaminu. Aby otrzymać dyplom, należy wystąpić z wnioskiem, którego należy wypełnić i przesłać na adres:

OKE Jaworzno - Wydział Egzaminów Zawodowych,  Mickiewicza 4, 43-600 Jaworzno

W przypadku pytań dotyczących wniosku, należy bezpośrednio kontaktować się z Wydziałem Egzaminów Zawodowych w Jaworznie.

Numery telefonów podane na stronie:http://www.oke.jaworzno.pl/www2/index.php/o-komisji/116-telefony

Wniosek do pobrania poniżej:

wniosek_o_wydanie_dyplomu

W przypadku braku zaliczenia egzaminu w części praktycznej bądź teoretycznej, należy wypełnić ponownie deklarację przystąpienia do egzaminu (do pobrania z plików na naszej stronie) i w terminie do dnia 5 września br.dostarczyć wraz z zaświadczeniem ukończenia naszego kursu do naszego biura lub przesłać do OKE Kraków. Powyższy termin złożenia deklaracji umożliwia udział w egzaminie w styczniu 2015'.

Informujemy Absolwentów zainteresowanych zdobyciem tytułu technika górnictwa podziemnego, że obecnie trwa rekrutacja na kurs M.39, którego edycję rozpoczynamy końcem września br. Prosimy o pilny kontakt z naszą placówką.

 

Szanowni Absolwenci M.11 III 2013

KONSULTACJE POWTÓRKOWE

Przypominam, że konsultacje powtórkowe z zakresu teorii, w oparciu o arkusze egzaminacyjne z poprzednich sesji, odbędą się w dniu 6 września br. o godz. 8oo w szkole salezjańskiej w Oświęcimiu. Chętnych, prosże o telefoniczną bądź e-mailową deklarację uczestnictwa na konsultacjach.


Szanowni Słuchacze M.11 IX 2013 oraz M.11 IV 2014

 

WYCIECZKA DO STACJI RATOWNICTWA GÓRNICZEGO

Trwają zapisy na wycieczkę do Stacji Ratownictwa Górniczego w Jaworznie, ul. Krakowska 95 (wejście główne), zbiórka: 850,  w dniach:

 

 • 27 września br. pozostało 5 miejsc
 • 4 października br. wolne miejsca

Prosimy o telefoniczne potwierdzenie jednego z ww. terminu.

 


 

KKZ/24/2014

Wpisany przez Małgorzata Latawiec Poniedziałek, 11 Sierpień 2014 10:47

Szanowni Słuchacze M.11_IX_2013, M.11_IV_2014 oraz M.39_V_2014

ZMIANA PLANÓW 

Informuję, że zarówno w plikach do pobrania jak i poniżej zostały udostępnione nowe plany zajęć. Proszę zwrócić uwagę na zmiany jakie nastąpiły z przyczyn organizacyjnych dla poszczególnych edycji. Kolejne plany będą udostępniane sukcesywnie na naszej stronie. Proszę więc na bieżąco sprawdzać komunikaty. Za zaistniałe utrudnienia bardzo przepraszam.

Plan zajęć dla M.11_IX_2013: 2014_08_11_M11_IX_2013_Plan_zajec

Plan zajęć dla M.11_IV_2014: 2014_08_11_M11_IV_2014_Plan_zajec

Plan zajęć dla M.39_V_2014: 2014_08_11_M39_V_2014_Plan_zajec

   

KKZ/23/2014

Wpisany przez Małgorzata Latawiec Środa, 06 Sierpień 2014 09:25

Szanowni Absolwenci M.11_III_2013

ARKUSZE EGZAMINACYJNE

W linku podanym poniżej zostały udostępnione arkusze egzaminacyjne z poprzednich sesji egzaminu pisemnego. Zachęcamy Państwa do ich przeanalizowania:

KKZ_Arkusze_egzaminacyjne

EGZAMIN PAŃSTWOWY

W związku powiadomieniami pisemnymi, które otrzymacie/otrzymaliście z OKE Jaworzno, proszę nie sugerować się w pełni treścią niniejszego pisma, a zapoznać się ze szczegółami organizacyjnymi egzaminu, podanymi poniżej:

 • egzamin pisemny - odbędzie się 8 września, godz. 1000 w szkole salezjańskiej  w Oświęcimiu, ul. Jagiełły 10. Wszystkie miejsca parkingowe wokół szkoły są odpłatne. Parking bezpłatny-przy Kauflandzie na ulicy Królowej Jadwigi lub na Bulwarach rzeki Soły W związku z trwającymi w tym czasie zajęciami lekcyjnymi w szkole, do budynku należy wejść dopiero o godz. 900 i bezpośrednio kierować się na I piętro do studium nr 2. Wcześniejsze zgłaszanie się na egzamin - najpóźniej do godz. 910 - jest konieczne, ze względu na procedury: legitymowania, sprawdzenia listy obecności, wręczenia identyfikatorów, naklejek oraz zapoznania się z instrukcją prawidłowego kodowania kart egzaminacyjnych. Czas trwania egzaminu 60'
 • Na etap pisemny należy zabrać ze sobą: dowód tożsamości z aktualnym zdjęciem, dwa długopisy z czarnym wkłademDo sali, w której odbywa się egzamin nie wolno wnosić posiłków, napojów, urządzeń telekomunikacyjnych (ich wniesienie na salę egzaminacyjną skutkuje natychmiastowym unieważnieniem egzaminu).
 • Egzamin praktyczny - wg treści komunikatu nr 21. Adres Ośrodka Egzaminacyjnego: Żory-Rój, ul. Węglowa 11 (budynek, w którym mieści się ośrodek szkoleniowy Ad-Acta).  Do Ośrodka należy zgłosić się godzinę wcześniej przed wyznaczoną porą określoną w harmonogramie. Należy wziąć ze sobą:dowód tożsamości z aktualnym zdjęciem, ręcznik, ubranie robocze (koszula flanelowa z długim rękawem, spodnie i obuwie robocze typu: gumofilce lub obuwie ponad kostkę).
 • Zgodnie z treścią komunikatu nr 14  przypominam o dokonaniu opłaty  na wskazane konto Carbon Silesia, w terminie do 18 sierpnia br. Potwierdzenie przelewu należy wziąć ze sobą na egzamin praktyczny.
Szanowni Absolwenci M.39_II_2014

KONSULTACJE POWTÓRKOWE
W dniu 30 sierpnia br. o godz. 900 odbędą się konsultacje powtórkowe-przedegzaminacyjne.

EGZAMIN PAŃSTWOWY
W związku powiadomieniami pisemnymi, które otrzymacie/otrzymaliście z OKE Jaworzno, proszę nie sugerować się w pełni treścią niniejszego pisma, a zapoznać się ze szczegółami organizacyjnymi egzaminu, podanymi poniżej:
 • egzamin pisemny - odbędzie się 8 września, godz. 1200 w szkole salezjańskiej  w Oświęcimiu, ul. Jagiełły 10. Wszystkie miejsca parkingowe wokół szkoły są odpłatne. Parking bezpłatny-przy Kauflandzie na ulicy Królowej Jadwigi lub na Bulwarach rzeki Soły. W związku z trwającymi w tym czasie zajęciami lekcyjnymi w szkole oraz egzaminem państwowym innej kwalifikacji, do budynku należy wejść dopiero o godz. 1100 i bezpośrednio kierować się na I piętro do studium nr 2. Wcześniejsze zgłaszanie się na egzamin - najpóźniej do godz.1110 - jest konieczne, ze względu na procedury: legitymowania, sprawdzenia listy obecności, wręczenia identyfikatorów, naklejek oraz zapoznania się z instrukcją prawidłowego kodowania kart egzaminacyjnych. Czas trwania egzaminu 60'
 • egzamin praktyczny - odbędzie się 9 października br. o godz. 1300, w szkole salezjańskie w Oświęcimiu, studium nr 2 na Ip. Na egzamin należy się zgłosić najpóźniej o godz. 1200 Do sali, w której odbywa się egzamin nie wolno wnosić posiłków, napojów, urządzeń telekomunikacyjnych (ich wniesienie na salę egzaminacyjną skutkuje natychmiastowym unieważnieniem egzaminu). Zdający wnoszą na salę: pióro lub długopis z czarnym wkładem. Na egzamin należy przywieźć kalkulator (prosty), który trzeba podpisać od spodu. Kalkulator ten będzie przed egzaminem sprawdzony, a następnie wniesiony przez komisję na stanowiska egzaminacyjne. Czas trwania egzaminu 120'
   

KKZ/22/014

Wpisany przez Małgorzata Latawiec Czwartek, 17 Lipiec 2014 10:26

Szanowni Słuchacze oraz Absolwenci wszystkich edycji kursów

ZMIANA GODZIN PRACY SEKRETARIATU

Informujemy, od dnia 17-31 lipca br. ulegają zmianie godziny pracy sekretariatu.

poniedziałek: "dzień kancelaryjny" - nieczynny
od wtorek do  piątku: 800-1500,

Ponadto, o czym wcześniej informowałam, z dniem dzisiejszym uległa zmiana lokalizacji siedziby naszego oddziału. Biuro zostało przeniesione na adres:

Gimnazjum nr 1, ul. Polna 33

w Czechowicach-Dziedzicach

(obecne miejsce weekendowych wykładów KKZ)

 

PRZYPOMINAMY RÓWNIEŻ O AKTUALNYM KOMUNIKACIE NR 21 Z DNIA 15 LIPCA BR.

   

KKZ/21/014

Wpisany przez Małgorzata Latawiec Wtorek, 15 Lipiec 2014 07:08

Szanowni Słuchacze oraz Absolwenci wszystkich edycji M.11 i M.39

ZMIANA ADRESU ODDZIAŁU

Informujmy o zmianie lokalizacji siedziby naszego oddziału.  Od dnia 17 lipca br. biuro zostanie przeniesione na adres:

Gimnazjum nr 1, ul. Polna 33

w Czechowicach-Dziedzicach

(miejsce weekendowych wykładów KKZ)

Ze względów logistycznych, sekretariat w tym dniu będzie nieczynny, za co z góry Państwa przepraszamy,


DODATKOWY NR TELEFONU

W treści komunikatu nr 19 informowaliśmy o  dodatkowym/awaryjnym  nr telefonu, na wypadek gdyby żaden z dotychczasowych numerów naszego oddziału nie podejmował połączeń: 

600 168 779 (od wtorku do piątku)

Niemniej jednak, przypominamy, że korzystając z powyższego numeru, należy zawsze powoływać się we wstępnej rozmowie nazwą oddziału, czyli Czechowice-Dziedzice

 

Szanowni Absolwenci M.11_III_2013

EGZAMIN PAŃSTWOWY

Informujemy, że w plikach do pobrania oraz poniżej, został umieszczony harmonogram egzaminu praktycznego w sztolni. Należy zwrócić uwagę, że dana zmiana egzaminu zaczyna się odpowiednio:

I zmiana - 800

II zmiana 1200

III zmiana 1600

HARMONOGRAM NIE ULEGA ZMIANOM!


Prosimy  również telefonicznie, e-mailowo bądź osobiście poinformować nas o swojej nieobecności na egzaminie.

   

KKZ/20/2014

Wpisany przez Małgorzata Latawiec Poniedziałek, 07 Lipiec 2014 08:35

Szanowni Słuchacze wszystkich edycji

SEKRETARIAT NIECZYNNY

informujemy, że sekretariat placówki będzie nieczynny w dniu 8 lipca br. Za utrudnienia przepraszamy.

WYNIKI EGZAMINÓW

Informujemy, że od dnia dzisiejszego nie udzielamy informacji telefonicznie o wynikach zdobywanych z egzaminów przedmiotowych bądź końcowych. W tej kwestii, mają Państwo udostępnione wyniki na platformie, bądź można osobiście zaczerpnąć informacje w sekretariacie placówki.

 

Szanowni Absolwenci M39_II_2014 i M11_III_2013 (egzamin poprawkowy)

LISTA OSÓB DOPUSZCZONYCH DO EGZAMINU PAŃSTWOWEGO

W związku z egzaminem wewnętrznym (końcowym), jaki miał miejsce w dniu wczorajszym, udostępniamy poniżej oraz w plikach do pobrania listę osób, a tym samym absolwentów, którzy uzyskali wymaganą liczbę punków, pozwalających uzyskać zaświadczenie ukończenia kursu, upoważniające do udziału w egzaminie państwowym w sesji sierpień/październik 2014 .

2014_07_06_M39_II_20114_Absolwenci GRATULUJĘ

M11_III_2013- Wszyscy, którzy przystąpili w dniu wczorajszym do sesji poprawkowej, uzyskali wynik pozytywny z egzaminu końcowego GRATULUJĘ

Słuchacze, którzy nie przystąpili do egzaminu lub nie zdali danej części egzaminu, będą mogli do niego przystąpić w sekretariacie w dniach:

 • 9 lipca br. tj. środa do godz. 1500
 • 10 lipca br. tj. czwartek do godz. 1500
 • 11 lipca br. tj. piątek do godz. 1400 - to jest ostateczny termin

Należy telefonicznie uzgodnić jedną z powyższych dat. Po upływie wskazanych terminów, słuchacze będą mogli dopiero przystąpić do egzaminu państwowego w sesji styczeń/luty 2015, pod warunkiem, że wypełnią ponownie deklaracją do OKE, do dnia 31 sierpnia br . i złoży w naszym sekretariacie.

 
   

KKZ/19/2014

Wpisany przez Małgorzata Latawiec Wtorek, 01 Lipiec 2014 10:42

Szanowni Słuchacze oraz Absolwenci wszystkich edycji M.11 i M.39

DODATKOWY NR TELEFONU

Udostępniamy Państwu awaryjny nr telefonu, na wypadek gdyby żaden z dotychczasowych numerów naszego oddziału nie podejmował połączeń:  600 168 779

Korzystając z powyższego numeru, należy zawsze powoływać się we wstępnej rozmowie nazwą oddziału, czyli Czechowice-Dziedzice


Szanowni Słuchacze M.39_II_2014

EGZAMIN KOŃCOWY-WEWNĘTRZNY

Zgodnie z harmonogramem zajęć, w dniu 6 lipca br. odbędzie się egzamin końcowy -wewnętrzny, trwający 120'. Warunkiem przystąpienia do egzaminu jest:

 • zrealizowana praktyka zawodowa w ramach kursu bądź zatrudnienia
 • uregulowane wpłaty czesnego (wpłatę można dokonać w dniu egzaminu-termin ostateczny).

Na egzamin należy wziąć ze sobą:

 • dowód tożsamości z aktualnym zdjęciem
 • długopis lub pióro z czarnym wkładem
 • dowód wpłaty, w przypadku dokonanych płatności w dniach: 4-5 lipca br.

EGZAMIN PAŃSTWOWY

Ze wstępnych informacji z OKE podaję do wiadomości terminy egzaminów, które odbędą się w Oświęcimiu:

 • 8 września br. część pisemna godz. 1200 - czas trwania 60'
 • 9 października br.  część praktyczna godz. 1300 - czas trwania 120'

Miejsce egzaminu, zarówno dla części pisemnej jak i praktycznej:

Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego w Oświęcimiu-aula na I p, ul. Jagiełły 10.

O szczegółach poinformujemy Państwa w kolejnych komunikatach.


Szanowni Słuchacze M.39_V_2014

DEKLARACJE DO EGZAMINU PAŃSTWOWEGO

Informuję, że Państwa edycja będzie mogła przystąpić do egzaminu w sesji zimowej - styczeń 2015'. W tym celu należy spełnić następujące warunki:

 1. zaliczenie egzaminu końcowego-wewnętrznego;
 2. zaliczenie praktyk zawodowych;
 3. terminowe złożenie w naszej placówce deklaracji słuchacza kursu, i zgłoszenia z naszej strony do OKE, do sesji egzaminacyjnej.

W związku z treścią warunku-pkt 3, należy wypełnić wniosek w oparciu o przykładowy wzór, deklarujący przystąpienie do egzaminu zawodowego w części pisemnej i praktycznej, a następnie w nieprzekraczalnym terminie do 31 sierpnia br. złożyć deklarację w sekretariacie placówki, lub wysłać listem poleconym na nasz adres. Słuchacz, który nie wywiąże się terminowo, będzie mógł przystąpić do egzaminu państwowego dopiero w sesji czerwiec 2015 r. W dniu 6 lipca br., podczas zjazdu będą mogli już Państwo złożyć deklarację, której wzór oraz druk podany jest poniżej i w plikach do pobrania w katalogu KKZ_M39

M39_Deklaracja_druk

M39_V_2014_Deklaracja_wzor

 

Szanowni Absolwenci M.11_III_2013

EGZAMIN PAŃSTWOWY

Ze wstępnych informacji z OKE podaję do wiadomości terminy egzaminów:

 • 8 września br. część pisemna godz. 1000 - czas trwania 60'
 • 9, 10 i 11  września br.  część praktyczna - szczegółowy harmonogram będzie podany w najbliższym czasie

Miejsce egzaminu dla części pisemnej:

Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego w Oświęcimiu-aula na I p, ul. Jagiełły 10.

Miejsce egzaminu praktycznego:

Sztolnia Carbon Silesia, Żory-Rój, ul. Węglowa 11

 

Szanowni Słuchacze M.11_IX_2013

DEKLARACJE DO EGZAMINU PAŃSTWOWEGO

Informuję, że Państwa edycja będzie mogła przystąpić do egzaminu w sesji zimowej - styczeń 2015'. W tym celu należy spełnić następujące warunki:

 1. zaliczenie egzaminów przedmiotowych i egzaminu końcowego-wewnętrznego;
 2. zaliczenie praktyk zawodowych;
 3. terminowe złożenie w naszej placówce deklaracji słuchacza kursu, i zgłoszenia z naszej strony do OKE, do sesji egzaminacyjnej.

W związku z treścią warunku-pkt 3, należy wypełnić wniosek w oparciu o przykładowy wzór, deklarujący przystąpienie do egzaminu zawodowego w części pisemnej i praktycznej, a następnie w nieprzekraczalnym terminie do 31 sierpnia br. złożyć deklarację w sekretariacie placówki, lub wysłać listem poleconym na nasz adres. Słuchacz, który nie wywiąże się terminowo, będzie mógł przystąpić do egzaminu państwowego dopiero w sesji czerwiec 2015 r.  Wzór oraz druk podany jest poniżej i w plikach do pobrania w katalogu KKZ_ M11_IX_2013_A_i_B

M11_Deklaracja_druk

M11_IX_2013_Deklaracja_wzor   

KKZ/18/2014

Wpisany przez Monika Szpak Czwartek, 05 Czerwiec 2014 09:17

Słuchacze KKZ M.11 i M.39 wszystkich edycji:


KKZ4 EDYCJA WRZESIEŃ 2013 M.11_IX_2013

Aktualny harmonogram zajęć: (Kliknij, aby pobrać)

KKZ5 EDYCJA KWIECIEŃ 2014 M.11_IV_2014

Aktualny harmonogram zajęć: (Kliknij, aby pobrać)

KKZ1(T) EDYCJA LUTY 2014 M.39_II_2014

Aktualny harmonogram zajęć: (Kliknij, aby pobrać)

KKZ2(T) EDYCJA MAJ 2014 M.39_V_2014

Aktualny harmonogram zajęć: (Kliknij, aby pobrać)
Informuję, że praktyki zawodowe planowane są w terminach: 7-11.07.2014 r. i 13-19.07.2014 r. .

 

Absolwenci KKZ M.11 przestępujący do egzaminu w dniu 16.06.2014 r.

Zamieszczam do pobrania arkusze egzaminacyjne z egzaminów zorganizowanych przez OKE, które odbyły się do tej w pory:

(M.11_Arkusz_rok_2014) +      (klucz odpowiedzi)

(M.11_Arkusz_rok_2013) +       (klucz odpowiedzi)

   

KKZ/17/2014

Wpisany przez Monika Szpak Środa, 28 Maj 2014 10:49

KKZ3 EDYCJA MARZEC 2013 M.11_III_2013

W dniu 01.06.2014 r. o godzinie 9.30 odbędzie się egzamin wewnętrzny końcowy. Proszę o zgłoszenie się wcześniej, tj. na godzinę 9.00. Na egzamin należy zabrać dowód osobisty i czarny długopis. Przypominam o zakazie wnoszenia na salę egzaminacyjną telefonów komórkowych.

Proszę o zapoznanie się z listą dopuszczonych do egzaminu: (Kliknij, aby pobrać)


   

KKZ/16/2014

Wpisany przez Monika Szpak Wtorek, 20 Maj 2014 07:40

Absolwenci KKZ - M.11 /edycja wrzesień 2012 i grudzień 2012/

 

Ważne informacje dotyczące egzaminu państwowego w sesji maj - lipiec 2014.

Bardzo proszę o sprawdzenie zgodności terminu egzaminu zamieszczonego w harmonogramie z terminem w piśmie z Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Jaworznie. (Kliknij, aby pobrać harmonogram egzaminów)

W razie jakichkolwiek niezgodności proszę o pilny kontakt z placówką.


Etap praktyczny - M.11 odbywać się będzie w Ośrodku Egzaminacyjnym Carbon Silesia w Żorach, ul. Węglowa 11. Na egzamin należy zgłosić się godzinę przed wyznaczoną godziną rozpoczęcia egzaminu. Koniecznie należy zabrać dowód osobisty oraz ubranie robocze (koszula flanelowa, spodnie i obuwie robocze).

Etap pisemny - M.11 odbędzie się dla wszystkich w tym samym terminie, tj. 16. czerwca 2014 r. o godzinie 10.00 w budynku głównym Wyższej Szkoły Administracji w Bielsku-Białej, ul. A. Frycza Modrzewskiego 12. Na egzamin trzeba zabrać dowód osobisty i 2 długopisy z czarnym tuszem. Bardzo ważną informacją jest to, że na egzamin należy zgłosić znacznie wcześniej. Ze względu na procedury egzaminacyjne na egzamin należy bezwzględnie przybyć do godziny 8.30.

 


 

Słuchacze KKZ wszystkich edycji

Ważna informacja: Zajęcia zaplanowane na dzień 25.05.2014 r. (niedziela) odbędą się w dniu 31.05.2014 r. (sobota). Przepraszamy za zmiany, ale w tym terminie w GP Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach mieści się lokal wyborczy i niestety nie mogą odbyć się nasze zajęcia.

   

KKZ/15/2014

Wpisany przez Monika Szpak Poniedziałek, 12 Maj 2014 19:29

KKZ3 EDYCJA MARZEC 2013 M.11_III_2013

Przypominam, że zgodnie z harmonogramem zajęć w dniu 18.05.2014 r. o godzinie 13.15 rozpoczną się zajęcia powtórkowe z całości materiału z przedmiotów w kwalifikacji M.11. Celem zajęć jest sprawdzenie wiadomości przed egzaminem kończącym kurs (wewnętrznym i państwowym) oraz zapoznanie się z zestawami egzaminacyjnymi z poprzednich sesji egzaminacyjnych. Przed zajęciami o godzinie 12.00 rozpocznie się sesja egzaminacyjna,
w trakcie której można będzie przystąpić do zaległych egzaminów z kursu. Proszę o zapoznanie się z listą osób, które mają jeszcze zaległości i muszą w tym dniu zgłosić się na egzamin. Osoby zainteresowane ustaleniem innego terminu proszę o skontaktowanie się z sekretariatem placówki. Informuję, że ostatecznym terminem na zaliczenie kursu jest 25.05.2014 r., po tym terminie przygotowana zostanie lista dopuszczonych do egzaminu końcowego w dniu 01.06.2014 r.
o godz.
9.30.


Egzaminy poprawkowe i dodatkowe w dniu 18.05.2014 r. godz. 12.00: (Pobierz listę uczestników)


W związku z bardzo niską frekwencją na zajęciach sztolniowych odbywających się w Żorach jeszcze raz pragnę przypomnieć, że zajęcia te są OBOWIĄZKOWE  i aby je ukończyć z pozytywnym wynikiem wymagana jest frekwencja ponad 50%. Zajęcia te kończą się kilka dni przed egzaminem końcowym i na pewno nie będzie możliwości zorganizowania zajęć w dodatkowym terminie - dlatego, jeśli ktoś nie odbędzie tych zajęć nie ukończy w terminie kursu i nie będzie mógł być dopuszczony do egzaminu końcowego.

 

KKZ4 EDYCJA WRZESIEŃ 2013 M.11_IX_2013

Aktualny harmonogram zajęć: (Kliknij, aby pobrać)

W związku z rozpoczęciem zajęć zajęć praktycznych w Żorach prosimy o zapoznanie się z podziałem na grupy: A i B obowiązującym na zajęciach w poszczególnych terminach. (Kliknij, aby pobrać)

Zajęcia praktyczne odbywają się na sztolni ćwiczebnej. Adres sztolni: Carbon Silesia - 44-240 Żory Rój, ul. Węglowa 11. Dojazd na zajęcia praktyczne.

Zajęcia są obowiązkowe i należy na nie zabrać ubranie i obuwie robocze. Dodatkowe informacje w sekretariacie placówki.


KKZ5 EDYCJA KWIECIEŃ 2014 M.11_IV_2014

Aktualny harmonogram zajęć: (Kliknij, aby pobrać)

Zajęcia praktyczne odbywają się na sztolni ćwiczebnej. Adres sztolni: Carbon Silesia - 44-240 Żory Rój, ul. Węglowa 11. Dojazd na zajęcia praktyczne.

Proszę o zapoznanie się z podziałem na grupy obowiązującym na zajęciach praktycznych: (Kliknij, aby pobrać)

Zajęcia są obowiązkowe i należy na nie zabrać ubranie i obuwie robocze. Dodatkowe informacje w sekretariacie placówki.


   

Strona 1 z 9